chausses توافق آمریکا دونالد ترامپ بین الملل

chausses: توافق آمریکا دونالد ترامپ بین الملل آمریکا کلین کانوی رئیس جمهور آمریکا توافق هسته ای

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری غافلگیری فرزاد حسنی در خندوانه

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ برنامه تلویزیونی خندوانه در شب عید غدیر خم میزبان فرزاد حسنی مجری، بازیگر و ترانه سرا بود.

غافلگیری فرزاد حسنی در خندوانه

غافلگیری فرزاد حسنی در خندوانه

عبارات مهم : زندگی

شب گذشته برنامه خندوانه در شب عید غدیر میزبان فرزاد حسنی بود.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ برنامه تلویزیونی خندوانه در شب عید غدیر خم میزبان فرزاد حسنی مجری، بازیگر و ترانه سرا بود.

غافلگیری فرزاد حسنی در خندوانه

در ابتدای گفتگو فرزاد حسنی از رامبد جوان به خاطر عوض کردن ادبیات برنامه سازی در تلویزیون تقدیر کرد.

جوان به عنوان پرسش اول به حسنی گفت: ما چشم های خود را روی هم می گذاریم و تو جایی را که دوست داری توصیف کن.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ برنامه تلویزیونی خندوانه در شب عید غدیر خم میزبان فرزاد حسنی مجری، بازیگر و ترانه سرا بود.

فرزاد حسنی جمع خانوادگی را توصیف کرد که چقدر خوب است که با هم کتاب بخوانیم، فیلم ببینیم، زندگی کنیم و غذا بخوریم.

جوان با اشاره به اینکه چگونه می توان تسلط به کلام داشت و ذهن را خلاق کرد، گفت: هر چه می خوانید با آن زندگی کنید حتی اگر با سرعت می خوانید به اطراف توجه نداشته باشید و با آن زندگی کنید مثل بازیگرانی که می گویند دوربین را نمی بینند در صورتی که دوربین روبروی آنهاست ولی تاثیری در روند کار آنها ندارد. من عاشق مطالعه کردن، فیلم دیدن و حرف زدن با آدم ها هستم.

فرزاد حسنی در شب میلاد عید غدیرخم حدیثی از امام علی (ع)گفت: دوری کنید از گناهانی که شما را به ورطه می برد، همچنین عیبی که خدا را ناراحت می کند. خوش به حال کسی که در کنار هر گناه خود یک استغفار و توبه داشته باشد.

غافلگیری فرزاد حسنی در خندوانه

ما سه تا لنگه در هستیم

حسنی در خصوص کودکی خود گفت: ما سه برادر هستیم. مادرم می گوید سه تا لنگه در دارد. مادر من خواهر و دختر ندارد. برادر کوچکم فرشاد ادبیات نمایشی خوانده و با گروه ضابطیان کار می کند.

وی ادامه داد: فرهاد مکانیک خوانده است یک بار از او خواستم به عنوان مذاکره کننده در جلسه ای صحبت کند اینقدر خوب صحبت کرد که به حرف زدن خودم شک کردم. او خیلی خوب صحبت می کند.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ برنامه تلویزیونی خندوانه در شب عید غدیر خم میزبان فرزاد حسنی مجری، بازیگر و ترانه سرا بود.

جوان از حسنی خواست که مسابقه ای در برنامه خندوانه داشته باشند که حسنی گفت: من در زندگیم مسابقه دوست نداشتم.

در بخش دیگر برنامه (فرزاد حسنی و دانیال غفارزاده) و (رامبد جوان و شاه حسینی) مسابقه ادابازی را اجرا کردند که در آخر گروه جوان امتیاز بیشتری کسب کرد.

غافلگیری فرزاد حسنی در خندوانه

رشته مکانیک را به خاطر پدرم خواندم

جوان در خصوص شروع فعالیت حسنی و رشته مهندسی مکانیک پرسش کرد و او پاسخ داد: ریاضی ورزش عقل هست؛ زمانی که افراد در دانشگاه با مسئله روبه رو هستند و به دنبال نتیجه می روند. رشته مهندسی در زندگی تاثیر بسیاری دارد. البته من از ابتدا به قصد هنر آمدم ولی رشته مکانیک را به خاطر پدر و مادرم خواندم.

بعد از مرحوم نوذری مجری خوب نداریم

حسنی در خصوص مرحوم نوذری بیان کرد: به اجرای مرحوم منوچهر نوذری علاقه بسیاری داشتم و تنها علت مجری بودن من، آقای نوذری هستند. در یکی از برنامه ها مرحوم نوذری گفتند که چقدر خوب است زمانی که تیتراژ برنامه پخش می شود نوشته شود به طور مثال دکتر جوان یا مهندس حسنی چراکه تاثیرگذار است و این یک جمله زندگی من را عوض کردن داد. نوذری به من ارتباط بی واسطه، صادقانه، محاوره ای و کاملا مردمی را یاد داد.

وی افزود: من آرشیو اجرای همه گویندگان قبل و بعد از انقلاب را دارم. می توانم بگویم آقای نوذری به من یاد داد که متن و کلمات باید کنار برود و شما ارتباط برقرار کنید. بعد از همه این تحقیقات در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، این را با اثبات می توانم بگویم که مجری بهتر از منوچهر نوذری نیامده است و آمدن آن هم به این زودی ممکن نیست، این رای من است.

بیژن بنفشه خواه نقش پدرم را بازی کرد

در بخش دیگر گفتگو، حسنی از نخستین خاطره خود گفت: در نخستین حضورم در یک سریال با یکتا ناصر نقش خواهر و برادر بازی می کردیم و نقش پدر ما را بیژن بنفشه خواه بازی کرد (خنده) و این عالی ترین خاطره من در نخستین تجربه ام است.

حسنی راجع به آرزوی خود اظهار کرد: آرزوی طولانی، عجیب و غریب ندارم بلکه در زندگی خودم نشانه دارم. اگر توان خود را کم ببینیم آن را به آرزو تعبیر می کنیم. تصمیم و نشانه زیباتر است ولی آرزو خریدار بیشتری دارد.

هدف من این است که هر کاری که انجام می دهم در آن لحظه بر اساس توانایی خودم درست انجام بدهم.

شصت سالگی خودم را نمی بینم

حسنی راجع به اولویت های زندگی خود بیان کرد: اولویت زندگی ام این است که به هیچ وجه کار اشتباهی مثل دروغ گفتن انجام ندهم. دروغ راه حل سریع می دهد ولی شکننده هست.

دومین اولویت من این است که جهت مردم کار کنم یعنی اینکه فقط به سود خودم فکر نکنم. سوم اینکه هر لحظه زمانی که بازنشسته شدم من را جهت دیگران مثال بزنند. حسم میگه که پیری را نمی بینم هر لحظه دوست دارم پیری خودم را بازی کنم چراکه آن سن را زندگی نخواهم کرد. به رفاقتمان قسم من هیچ وقت به ۶۰ سالگی خودم فکر نکردم.

رامبد جوان گفت: ازدواج؟ حسنی گفت: ازدواج بر هر کسی واجب است و فرزند هم به تعداد زیاد دوست دارم.

اما در بخش نهایی گفتگو فرزاد حسنی غافلگیر شد و برنامه خندوانه چهل سالگی او را مراسم خوش حالی گرفت.

فرزاد حسنی آرزو و نشانه خود را در لحظه فوت کردن شمع گفت: آرزو می کنم همه عاشق همدیگر باشند و بدترین جمله آنها این باشد که من تلاش کردم فلانی دوست داشته باشم ولی نشد.

در بخش نهایی برنامه شب گذشته خندوانه امیر کربلایی زاده به مناسبت مراسم خوش حالی و عروسی های این روزها قسمت دیگری از استندآپ کمدی با عنوان ازدواج اجرا کرد.

واژه های کلیدی: زندگی | برنامه | مکانیک | خندوانه | چهل سالگی | فرزاد حسنی | خندوانه در شب عید غدیر | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs