chausses توافق آمریکا دونالد ترامپ بین الملل

chausses: توافق آمریکا دونالد ترامپ بین الملل آمریکا کلین کانوی رئیس جمهور آمریکا توافق هسته ای

گت بلاگز اخبار حوادث خانه سرایدار در آتش سوخت ، جزییاتی تازه از بررسی حوادث مدرسه اسلام‌آبادِ ارومیه

بازپرس خاص وزیر آموزش و پرورش نتیجه های آخرین بررسی‌ها از حوادث مدرسه اسلام آبادِ ارومیه را تشریح کرد.

جزییاتی تازه از بررسی حوادث مدرسه اسلام آبادِ ارومیه/خانه سرایدار در آتش سوخت

عبارات مهم : آموزش

بازپرس خاص وزیر آموزش و پرورش نتیجه های آخرین بررسی ها از حوادث مدرسه اسلام آبادِ ارومیه را تشریح کرد.

شب گذشته وزیر آموزش و پرورش، جهت بررسی ادعاهای مطرح شده است در خصوص آزار و اذیت یک دختر دانش آموز به وسیله سرایدار مدرسه در اسلام آباد ارومیه، به حسین بزرگی زاده؛ بازپرس خاص خود ماموریت داد. حسین بزرگی زاده که هم اکنون در ارومیه حضور دارد، راجع به آخرین پیگیری های حوادث شب گذشته به خبرنگار ایلنا، گفت: هنوز به جمع بندی صریح و مشخصی راجع به این حوادث نرسیده ایم و بنده از دیشب تاکنون به همین جهت پیگیری هایی را انجام دادم.

بازپرس خاص وزیر آموزش و پرورش افزود: گفته شده است که از سوی سرایدار مدرسه، مسایل غیراخلاقی رخداده که اصلا این عنوان به اثبات نرسیده است.

خانه سرایدار در آتش سوخت ، جزییاتی تازه از بررسی حوادث مدرسه اسلام‌آبادِ ارومیه

بزرگی زاده با بیان این مطلب که تبعاتِ حوادث رخداده در کردستان عراق را در منطقه شاهد هستیم، گفت: اتفاقات کردستان عراق در منطقه ما اثر گذاشته و عده ای به دنبال این بودند که آشوب و بلوایی به راه بیندازند و این عنوان را بهانه کردند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: با معاون سیاسی استانداری جلسه داشتم و نظارت های ایشان را جویا شدم که همچنان عنوان در دست بررسی است.

بازپرس خاص وزیر آموزش و پرورش نتیجه های آخرین بررسی‌ها از حوادث مدرسه اسلام آبادِ ارومیه را تشریح کرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مسئله پیش آمده مدیریت شده است هست، تصریح کرد: در حال حاضر شرایط در منطقه عادی هست. منتها 2 مدرسه آسیب دیده اند که یکی خسارت کمتری داشته و از شنبه کارش را شروع می کند و مدرسه دیگر به علت حجم خسارات وارده، حدود 10 روز کار دارد و وقت شروع به کارش، بسته به نظر شورای تامین استان دارد.

بزرگی زاده با بیان اینکه در حال حاضر نیروی خدماتی که 28 سال سن دارد، در بازداشت به سر می برد، عنوان کرد: والدین آن دانش آموز رضایت داده هست. پلیس هم بلافاصله در محل حضور پیدا کرد و گویا هیچ اتفاقی نیفتاده هست. البته پلیس سرایدار را در بازداشت نگه داشته تا بررسی عمیق تری داشته باشند؛ ولی تا این لحظه به این نرسیدند که تخلف یا جرمی اتفاق افتاده است.

بازپرس خاص وزیر آموزش و پرورش راجع به خسارات وارده به تعدادی از خودروهای اطراف مدرسه، گفت: به تعدادی از ماشین های همکاران خسارت وارد شده است که در این رابطه با استانداری هماهنگ کردیم تا کارها مورد نیاز صورت گیرد. همچنین منزل سرایدار را آتش زدند که تمام وسایلش سوخته هست؛ قرار شده است با کمک استانداری و معاون امنیتی استان این مساله نیز حل شود.

خانه سرایدار در آتش سوخت ، جزییاتی تازه از بررسی حوادث مدرسه اسلام‌آبادِ ارومیه

ایلنا

بازپرس خاص وزیر آموزش و پرورش نتیجه های آخرین بررسی‌ها از حوادث مدرسه اسلام آبادِ ارومیه را تشریح کرد.

واژه های کلیدی: آموزش | حوادث | مدرسه | ارومیه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs