chausses توافق آمریکا دونالد ترامپ بین الملل

chausses: توافق آمریکا دونالد ترامپ بین الملل آمریکا کلین کانوی رئیس جمهور آمریکا توافق هسته ای

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی مقصر مهم بحران موسسات مالی بانک مرکزی است نه مردم / مطهری

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بیانات اخیر معاون مدیر قوه‌ قضائیه راجع به سپرده‌گذاران موسسات مالی غیرمجاز گفت که مقصر مهم در بحران کنونی این موسسات،

مقصر مهم بحران موسسات مالی بانک مرکزی است نه مردم / مطهری

مطهری: مقصر مهم بحران موسسات مالی بانک مرکزی است نه مردم

عبارات مهم : مرکزی

نایب مدیر مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بیانات اخیر معاون مدیر قوه قضائیه راجع به سپرده گذاران موسسات مالی غیرمجاز گفت که مقصر مهم در بحران کنونی این موسسات، بانک مرکزی است نه مردم که به نظام مالی کشور اعتماد کرده اند.

علی مطهری در گفت وگو با ایسنا با اشاره به بیانات اخیر معاون مدیر قوه قضائیه که گفته بود نباید سپرده گذاران موسسات غیرمجاز را مظلوم جلوه داد، اظهار داشت: ما نباید به نیت افراد کار داشته باشیم. افراد با هر نیتی در موسسات اعتباری سپرده گذاری کرده باشند وظیفه بانک مرکزی بوده که به موقع اطلاع رسانی کند.

مقصر مهم بحران موسسات مالی بانک مرکزی است نه مردم / مطهری

وی افزود: اگر موسسه ای در حال ورشکستگی است بانک مرکزی باید به مردم اعلام کند که در آنجا سپرده نگذارند یا اگر موسسه ای سود غیرمتعارف اعلام می کند به مردم هشدار بدهد که این فریب و نیرنگ است و انضباط مالی کشور را به هم می ریزد.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس یادآور شد: بانک مرکزی از سال ۸۶ که اجازه این نظارت ها بر موسسات اعتباری را داشته به این وظایف خود عمل نکرده و فقط تماشاچی بوده است تا این بحران به وجود آید لذا مقصر مهم در بحران کنونی این موسسات بانک مرکزی است نه مردم که به نظام مالی کشور اعتماد کرده اند.

واژه های کلیدی: مرکزی | اعتماد | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs