chausses توافق آمریکا دونالد ترامپ بین الملل

chausses: توافق آمریکا دونالد ترامپ بین الملل آمریکا کلین کانوی رئیس جمهور آمریکا توافق هسته ای

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تخلف ۱۳.۷ میلیارد تومانی اصناف در ۱۰۰ روز

براساس گزارشی که شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم منتشر کرده هست، همچون قبل نانوایی‌ها، میوه‌فروشی‌ها، فروشگاه‌های لباس و تعمی

تخلف ۱۳.۷ میلیارد تومانی اصناف در ۱۰۰ روز

تخلف ۱۳.۷ میلیارد تومانی اصناف در ۱۰۰ روز

عبارات مهم : محصولات

براساس گزارشی که شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم منتشر کرده هست، همچون قبل نانوایی ها، میوه فروشی ها، فروشگاه های لباس و تعمیرگاه ها در صدر شکایات مردمی هستند و در مجموع موارد ارائه کالا و خدمات، این شرکت ۱۳.۷۵ میلیارد تومان تخلف را به ثبت رسانده است.

به گزارش ایسنا، بر اساس گزارش عملکرد ۱۰۰ روزه دولت دوازدهم، شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در تشریح کارها خود در این مدت، ۳۱ بند و سه جدول آماری را مورد اشاره قرار داده است.

تخلف ۱۳.۷ میلیارد تومانی اصناف در ۱۰۰ روز

موارد ذکر شده است در این گزارش مشمول بر آینده نگری و مدیریت بحران های احتمالی کالا و خدمات و نظارت پیشگیرانه تامین، توزیع، قیمت کالا و خدمات اولویت دار می شود. نظارت بر عملکرد و فعالیت شرکت های پخش و فروشگاه های زنجیره ای به منظور جلوگیری از بروز تخلفات اقتصادی احتمالی از قبیل گران فروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه، فروش اجباری، احتکار، فروش کالای قاچاق و…، رصد مستمر روند تغییرات قیمت و توزیع محصولات غذایی و کشاورزی، محصولات فلزی و غیر فلزی در سطح کشور، تنظیم گزارش های مربوطه جهت دستگاه های مسئول و کارگروه کنترل بازار و همچنین تهیه و تنظیم شناسنامه اوضاع کالاهای حساس و مهم و مواردی از این دست است.

در بخش دیگری از این گزارش با اشاره به عملکرد شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان آمده است که طی مرداد، شهریور و مهر ماه امسال قریب به ۹۰۰ بازرسی صورت گرفته است که منجر به کشف ۶۳ هزار فقره تخلف شده است و از این تعداد ۵۰ هزار فقره تشکیل پرونده صورت گرفته است.

براساس گزارشی که شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در ۱۰۰ روز اول دولت دوازدهم منتشر کرده هست، همچون قبل نانوایی‌ها، میوه‌فروشی‌ها، فروشگاه‌های لباس و تعمی

۱۳.۱۲ میلیارد تومان کشفیات قاچاق در ۱۰۰ روز

اما بخش دیگری است فعالیت های شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان که به آن اشاره شده است هست، به همکاری با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و شرکت تعزیرات حکومتی با نشانه ممانعت از عرضه محصولات قاچاق و کمک به تولید داخلی مربوط می شود.

بر این اساس در حوزه مبارزه با قاچاق کالا در ۱۰۰ روز اول شروع به کار دولت دوازدهم ۷۷.۳۲ هزار بازرسی صورت گرفته که منجر به تشکیل ۳.۰۴ هزار پرونده در این زمینه شده است هست. همچنین ارزش کل کشفیات صورت گرفته در این مدت به ۱۳.۱۲ میلیارد تومان می رسد.

تخلف ۱۳.۷ میلیارد تومانی اصناف در ۱۰۰ روز

موضوعات نظارت مستمر بر عملکرد شرکت های هواپیمایی و سایت های فروش بلیط هواپیما در ایام خاص از جمله اربعین حسینی نیز در این مدت صورت گرفته هست. همچنین براق سازی وظایف و مسئولیت های شورای مسابقه و جلوگیری از دخالت در قیمت گذاری محصولات فولادی و شمش آلومینیوم از جمله دیگر موادی است که در این مدت انجام شده است است.

واژه های کلیدی: محصولات | کالای قاچاق | محصولات غذایی | مبارزه با قاچاق | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs